Про конкурс

Місія конкурсу — заявити про необхідність пріоритетного розвитку в сучасній Україні сегменту публічних інтер’єрів і громадських просторів. Всіляко сприяти актуалізації цього напрямку роботи архітекторів і дизайнерів в очах професіоналів та широкої громадськості.
Члени журі конкурсу — визнані майстри інтер’єрних рішень в public space з усього світу.
Організатор конкурсу — експерт у сфері дизайну журнал «САЛОН». Одне з ключових завдань видання — створення ініціатив з розвитку, просування, розповсюдження і популяризації вітчизняного дизайну в Україні та за кордоном.

 

НОМІНАЦІЇ:
1. Horeca: ресторани, паби
2. Horeca: бари
3. Horeca: кафе (кондитерські, еспресо-бари, tea room)
4. Horeca: готелі, апарт-готели
5. Рітейл: бутіки, шоу-руми
6. Коворкінги і хаби
7. Культурно-освітні заклади
8. Спортивно-оздоровчі заклади: spa, медичні центри, салони краси

 

ОСНОВНІ ПРАВІЛА КОНКУРСУ:
– Участь у конкурсі безкоштовна.
– До участі запрошуються професійні дизайнери інтер’єрів, архітектори, керівники студій; власники інтер’єрів чи особи, що виступають в ролі замовника; інші особи, які є авторами.
– У конкурсі не можуть брати участь члени журі конкурсу, їхні родичі та члени сімей, штатні та позаштатні співробітники організатора конкурсу.
– На конкурс приймаються реалізовані і нереалізовані проекти, планувальні та декоративні рішення.
– У конкурсі приймаються до участі роботи, реалізовані не раніше 2016 року.
– У конкурсі беруть участь тільки ті роботи, в яких всі предмети інтер’єру є оригінальними. Інтер’єри, в яких використовуються копії, будуть видалятися.

 

РЕЄСТРАЦІЯ НА КОНКУРС:
– Заявки на участь у конкурсі приймаються до 1 лютого 2017 року у сайті award.salon.com.ua
– Учасник повинен зареєструватися, вказавши свої точні дані і заповнивши всі графи на трьох мовах: українською, російською та англійською.
– Консультації, технічна допомога у виготовленні конкурсної документації, фотографій і планшетів та інформація конкурсантам будуть здійснюватися в термін до 1 лютого 2017 року.

 

Всі роботи, представлені на конкурс, відбираються міжнародним журі у два етапи:
1) Відбір десяти кращих робіт у кожній номінації. Роботи, що пройшли цей тур, будуть презентовані на професійній виставці, що відбудеться у березні.
2) Відбір трьох робіт у кожній номінації, присудження премій.
Роботи будуть опубліковані в журналі «САЛОН».

 

ПРО АВТОРСЬКІ ПРАВА:
Оргкомітет конкурсу має право публікувати роботи в ЗМІ. Повне або часткове використання представлених на конкурс ідей може проводитися виключно за згодою автора і в рамках діючих правових норм. Організатори та спонсори мають право використовувати фотозображення робіт в рекламно-інформаційних цілях.
Учасники, які заявляють про свою участь у конкурсі, тим самим погоджуються з умовами та згодні з тим, що оцінка журі є остаточною і оскарженню не підлягає.