Про конкурс

САЛОН Design Awards: private spaces – всеукраїнський професійний конкурс інтер’єрного дизайну, що спеціалізується на приватних просторах. Логічне продовження конкурсу САЛОН Design Awards: public spaces

Місія Конкурсу -всесторонньо і глибоко показати творчий потенціал українських архітектурних студій, цінність і рівень дизайну, а також тренди та напрямки дизайну приватних інтер’єрів тут і зараз.

Мета Конкурсу – через готові проекти продемонструвати рівень і дизайн-освіченість українського суспільства, яке розвивається і вимагає якісного, ергономічного й екологічного простору навколо себе. Показати, на скільки сучасний споживач дизайну відкритий для світових трендів, як він інтегрує їх в свій робочий і домашній простір, стимулювати їх трансформацію через культурний код.

Журі Конкурсу – визнані майстри інтер’єрних рішень private space з усього світу.

Організатор конкурсу – Design Inspiration Guide САЛОН. Одна з ключових завдань видання – створення ініціатив з розвитку, просування, поширення і популяризації актуального дизайну в Україні та за кордоном.

 

НОМІНАЦІЇ:

  1. Приватні квартири площею до 75 м2
  2. Приватні квартири площею понад 75 м2
  3. Приватні будинки площею до 250 м2
  4. Приватні будинки площею понад 250 м2
  5. Офіси та приватні робочі простору
  6. Типові проекти квартир для житлових комплексів
  7. Візуалізації приватних проектів *
  8. Вибір читачів САЛОН

 

ОСНОВНІ ПРАВИЛА КОНКУРСУ:
– Участь в конкурсі є безкоштовною.
– Взяти участь в конкурсі можуть професійні дизайнери інтер’єрів, архітектори, керівники студій; власники інтер’єрів або особи, що виступають в ролі замовників; інші особи, які є авторами.
– У конкурсі не можуть брати участь члени журі, їхні родичі та члени сімей, штатні і позаштатні співробітники організатора конкурсу.
– На конкурс приймаються реалізовані проекти, планувальні та декоративні рішення.
– У конкурсі приймаються до участі роботи, реалізовані не раніше 2016 року.
– Учасник або студія може подавати будь-яку кількість робіт, які відповідають правилам конкурсу
– У конкурсі беруть участь тільки ті роботи, в яких всі предмети інтер’єру є оригінальними. Інтер’єри, в яких використовуються копії, будуть видалятися.

 

РЕЄСТРАЦІЯ НА КОНКУРС:
– Заявки на участь в конкурсі приймаються до 31 жовтня 2017 року на сайті award.salon.com.ua/private.
– Учасник повинен зареєструватися, вказавши свої точні дані і заповнивши всі графи трьома мовама: українськьою, російською та англійською.
– Консультації, а також технічна допомога в підготовці конкурсної документації, фотографій і планшетів будуть надаватися конкурсантам до 31 жовтня 2017.
– Учасник повинен бути готовий надати на вимогу оргкомітету фотографії проекту з високою роздільною здатністю (не менше 300 dpi).

 

ГОЛОСУВАННЯ:
Представники журі голосують в два етапи:
1. Відбір кращих робіт у кожній номінації. Члени журі виставляють оцінки за 10-бальною шкалою, після підрахунку обирається середній бал в кожній категорії. Роботи, що пройшли цей рубіж, входять у шорт-лист і будуть презентовані на професійній виставці Interior Mebel 2018. Крім того, вони будуть опубліковані в Interior Guide САЛОН. IG виходить два рази на рік у рамках десяти випусків САЛОН і є показовим виданням про сучасний інтер’єрний дизайн, що демонструє його актуальний зріз кожні півроку.
2. Повторне онлайн-голосування та визначення переможця в кожній номінації.

 

ВИБІР ЧИТАЧІВ САЛОН:
Це окрема номінація, в якій беруть участь всі опубліковані на сайті проекти. Читачі САЛОН і відвідувачі сайту голосують за вподобані роботи, коли ставлять лайк (натискають на сердечко) на сторінці проекту. Голосування вважається закритим за 48 годин до Церемонії нагородження переможців поточного конкурсу, а результати фіксуються в 00:00 годин.

 

НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ:
Оголошення і нагородження переможців відбувається на Церемонії нагородження конкурсу, дата якого буде визначена після закінчення першого етапу голосування. Кожен переможець номінації отримує призи від спонсорів конкурсу, а також примірник Interior Guide САЛОН з його опублікованій роботою.

 

ПРО АВТОРСЬКЕ ПРАВО:
Оргкомітет конкурсу має право публікувати роботи в ЗМІ. Повне або часткове використання представлених на конкурс ідей може проводитися виключно за згодою автора і в рамках чинних правових норм. Організатори та спонсори мають право використовувати фотозображення робіт в рекламно-інформаційних цілях.
Мається на увазі, що учасники, які заявляють про свою участь в конкурсі, тим самим беруть умови і згодні з тим, що оцінка журі є остаточною і оскарженню не підлягає.

 

* У номінації “Візуалізації приватних проектів” беруть участь проекти приватних інтер’єрів будь-якого призначення. Журі оцінює якість, майстерність володіння та інновації у використанні візуального програмного забезпечення. Візуалізація може бути виконана в будь-який з цих програм: AutoCad, CAD, 3ds Max, InteriCAD і Vectorworks.